IX Międzynarodowy Turniej Minihokeja na lodzie

26-28.04.2019, Jastrzębie-Zdrój

HC BOSPOR Bohumin
Kategoria wiekowa 2009-2010
Skład:
  • David Barabosz
  • Michał Biały
  • Sebastian Mynarz
  • Michał Niesyt
  • Alex Pelikan
  • Matyas Potuznik
  • Benjamin Rajca
  • Nikolas Senkyr
  • Vojtech Spoinar
  • Filip Tyrna
  • Jiri Vanek
  • Milan Vesely
HC BOSPOR Bohumin
Kategoria wiekowa 2011-2012
Skład:
  • Filip Chamrad
  • Matyas Copik
  • Daniel Dudek
  • Kristian Durcek
  • Micha Hoffman
  • Gabriel Holy
  • Jan Jez
  • Samuel Klos
  • Vojta Krystovic
  • Adam Machac
  • Jan Rehak
  • Oliver Sarkozi
  • Samuel Segl
  • Tobias Stancik
  • Mikulas Woznica
HC Brest I
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Dzianisau Aliaksei
Trener II: Zavadski Artur
Kierownik drużyny: Salavuta Svietlana

Skład:
  • Raman Arabeika
  • Kiryl Astashenia
  • Mark Chavus
  • Mark Dziomichau
  • Yegor Gluchov
  • Hryhory Kozel
  • Dzmitry Liubimau
  • Daniil Martynovich
  • Pavel Mashkouski
  • David Medzviadziuk
  • Ilya Serbau
  • Liavon Shukirau
  • Kiryl Skavarodka
  • Matsvei Smal
  • Andrey Tessin
HC Brest II
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Dzianisau Aliaksei
Trener II: Zavadski Artur
Kierownik drużyny: Salavuta Sviatlana

Skład:
  • Danila Chemarmazovich
  • Vadzim Dubrouski
  • Yaramir Herasimuk
  • Siarhei Kulik
  • Matsvei Matsveeu
  • Dzmitry Miatselski
  • Dzmitry Navumau
  • Matsvei Sery
  • Makar Siadaruk
  • Stsiapan Slavuta
  • Aliaksandr Slavuta
  • Aliaksandr Tsikums
  • Matsvei Varshitski
HK Altis Namestovo
Kategoria wiekowa 2009-2010
Skład:
  • Jakub Bodnar
  • Matus Bolek
  • Juraj Haluska
  • Matus Kakacka
  • Ado Kalis
  • Tadeas Kubala
  • Michal Lazovsky
  • Rudo Lucivnak
  • Adam Pekarcik
  • Vladimir Pupava
  • Timotej Skurcak
  • Roman Stipta
  • Aurel Surovcik
HK Levy Novojavorivsk
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Obnemskyi Andrii

Skład:
  • Vladislav Balushka
  • Sergii Dilnyi
  • Vladislav Duchak
  • Bohdan Dudich
  • Tymofii Kurilas
  • Arsenii Martynyshyn
  • Bohdan Patseliak
  • Tymofii Saienko
  • Matviy Samets
  • Volodymir Shliakhov
  • Vladislav Skobalo
  • Dmytro Skobalo
  • Valentyn Tonyshev
  • Nazurii Vovnenko
HUKS Niedźwiadki Gdynia
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Mariusz Maćkowiak
Kierownik drużyny: Michał Śmigielski

Skład:
  • Dłużewski Borys
  • Aleksander Bruliński
  • Bartek Dobrzyński
  • Dominik Hennig
  • Maciej Idzikowski
  • Jurek Kuźmicz
  • Szymon Maszaro
  • Patryk Muszyński
  • Julian Panasewicz
  • Kacper Pietrzak
  • Darek Połom
  • Jan Powajbo
  • Hubert Śmigielski
  • Mateusz Szwajkowski
JKH GKS Jastrzębie
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Jacek Chrabański
Trener II: Mariusz Bernacki

Skład:
  • Filip Breske
  • Olaf Dylewski
  • Antoni Galant
  • Nikodem Gigla
  • Paweł Górny
  • Radosław Gwiazda
  • Wojciech Jacak
  • Kacper Jasnos
  • Michał Kijas
  • Mateusz Krzyształa
  • Maksymilian Nietrzebka
  • Szymon Nowak
  • Łukasz Sikora
  • Maksymilian Szczęsny
  • Matuesz Wałęga
  • Jan Woźniak
  • Jakub Zając
JKH GKS Jastrzębie
Kategoria wiekowa 2011-2012

Trener I: Tobiasz Bigos
Trener II: Mariusz Bernacki
Kierownik drużyny: Karolina Domżalska

Skład:
  • Julian Chrobociński
  • Paweł Domżalski
  • Adam Górny
  • Bartłomiej Jurek
  • Fransiszek Jurek
  • Filip Kapciak
  • Alex Klein
  • Adrain Kozłowski
  • Marek Kucaj
  • Igor Kurasz
  • Adam Lipiński
  • Jan Marchewka
  • Dawid Nowak
  • Aleksander Rzekanowski
  • Kasia Sikora
  • Bartłomiej Szczepaniak
  • Karol Szymczyk
KH GKS Katowice
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Marcin Penczek
Trener II: Sajmon Grelich
Kierownik drużyny: Jan Strzempek

Skład:
  • Oliwier Adler
  • Igor Brzoskowski
  • Ignacy Galusek
  • Cezary Hennek
  • Ksawery Konieczny
  • Justyna Koszyk
  • Jan Krystek
  • Dominik Paprotny
  • Michał Polowczyk
  • Oskar Rados
  • Szymon Skrodziuk
  • Szymon Strzelczyk
  • Patryk Sulisz
  • Karol Tworuszka
  • Piotr Węgrzyk
  • Klaudia Wilk
  • Filip Wróbel
KH GKS Katowice
Kategoria wiekowa 2011-2012

Trener I: Sajmon Grelich
Trener II: Marcin Penczek
Kierownik drużyny: Janusz Strzempek

Skład:
  • Szymon Adam
  • Oliwier Bogłowski
  • Tomasz Bronkowski
  • Aleksander Brzęczek
  • Patryk Cichy
  • Igor Helena
  • Mateusz Hildenbrandt
  • Oliwia Olszówka
  • Aaron Patel
  • Kinga Skrzypczyk
  • Stanisław Szwarc-Cudo
  • Pola Wiśniewska
  • Kinga Żebracka
  • Maksymilian Zyg
KH Legia Warszawa
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Paweł Popielarz
Trener II: Robert Tchórzewski
Kierownik drużyny: Bartłomiej Tołoczko

Skład:
  • Leon Bońkowski
  • Antoni Chruśliński
  • Iwo Czerkawski
  • Jan Gigoła
  • Stanisław Iwanowski
  • Stanisław Lewandowski
  • Jan Sajdak
  • Jan Seremak
  • Jan Szymański
  • Rusłan Tkaczow
  • Jakub Tołoczko
  • Tymon Wiśniewski
  • Jakub Zamkowski
  • Anna Zdziechowska
KH Legia Warszawa
Kategoria wiekowa 2011-2012

Trener I: Robert Tchórzewski
Trener II: Paweł Popielarz
Kierownik drużyny: Bogumił Łaniewski

Skład:
  • Aleksander Kowalczyk
  • Tymoteusz Łaniewski
  • Leon Matusewicz
  • Oskar Ornat
  • Aleksander Pawlak
  • Antoni Płóciniczak
  • Bartłomiej Płóciniczak
  • Aleksander Ptasiński
  • Gabriel Radzki
  • Karol Radzki
  • Marceli Stępień
  • Leonard Stolarczyk
  • Bartłomiej Wyszomirski
  • Yi Bo Zhu
KS Luce Cieszyn
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Marcin Słama
Trener II: Jacek Holeksa
Kierownik drużyny: Dariusz Gaweł

Skład:
  • Szymon Bielak
  • Filip Chroboczek
  • Paweł Giza
  • Hubert Hławiczka
  • Radosław Horzyk
  • Franciszek Kucharski
  • Jakub Margol
  • Karol Matuła
  • Krzysztof Matuszny
  • Tymoteusz Michnik
  • Cyryl Osak
  • Nikodem Oźlański
  • Rafael Popiel
  • Oskar Słama
  • Wiktor Sosna
  • Tymoteusz Wardyński
ŁKH Łódź
Kategoria wiekowa 2009-2010
Skład:
  • Stanisław Brzeziński
  • Bartłomiej Gawrysiak
  • Oliwier Kowalczyk
  • Radomir Krompasky
  • Igor Krzesłowski
  • Kacper Lenartowski
  • Julian Lindard
  • Emil Makal
  • Krzysztof Mitukiewicz
  • Wojciech Prencel
  • Mateusz Stefaniak-Hauk
  • Karol Sut
  • Tymoteusz Wiktorski
ŁKH Łódź
Kategoria wiekowa 2011-2012

Trener I: Kurowski Tomasz
Trener II: Syniawa Marek
Kierownik: Prencel Michał

Skład:
  • Wiktor Błażyński
  • Ernest Dudek
  • Aleksander Kisielewski
  • Gabriel Kuc
  • Wiktor Lubczyk
  • Hubert Łakomski
  • Wojciech Malbach
  • Paweł Miłaczewski
  • Adam Ryżlak
  • Bartosz Szymczakowski
  • Stanisław Tyknia
  • Wiktor Wilczek
MKS Sokoły Toruń
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Daniel Lipiński
Trener II: Karol Piotrowski
Kierownik drużyny: Marcin Tarazewicz

Skład:
  • Miłosz Bania
  • Viktor Jaworski
  • Nikodem Kaczyński
  • Filip Klarkowski
  • Mateusz Kozioł
  • Filip Krzywdziński
  • Marek Kurlit
  • Olivier Lazović
  • Stanisław Nowakowski
  • Karol Piotrowski
  • Szymon Pomirski
  • Borys Rakowski
  • Ksawery Sakerski
  • Cezary Tarazewicz
  • Roman Urmanavićius
  • Mateusz Wiącek
  • Jakub Wronkowski
MOSM Tychy
Kategoria wiekowa 2011-2012

Trener I: Beniamin Sławiński
Trener II: Paweł Banachewicz

Skład:
  • Adam Adamski
  • Sebastian Banaśkiewicz
  • Filip Bielich
  • Oskar Chyrzewski
  • Krzysztof Cieślik
  • Olaf Czyszczoń
  • Rafał Kobiela
  • Adam Kuźnik
  • Szymon Mleczek
  • Bogdan Nowok
  • Benedykt Nurek
  • Adam Olszewski
  • Mateusz Plewiński
  • Marcel Ratajczyk
  • Filip Smoleń
  • Wiktor Szymon
  • Leon Włodarczyk
MOSM Tychy I
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Wojciech Majkowski
Trener II: Tomasz Kurzawa

Skład:
  • Piotr Bochyński
  • Maksymilian Fuchs
  • Daniel Janik
  • Mikołaj Juszczyk
  • Oliwier Kaczmarczyk
  • Igor Kantor
  • Franciszek Kościelniak
  • Filip Łakwa
  • Mikołaj Machnik
  • Filip Majkowski
  • Bartosz Marczyk
  • Emil Plewnia
  • Mateusz Sokół
  • Borys Stochmiałek
  • Eryk Suduł
  • Nowak Wincent
  • Filip Wołodźko
MOSM Tychy II
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Tomasz Kurzawa
Trener II: Wojciech Majkowski
Kierownik drużyny: Artur Sajewicz

Skład:
  • Kacper Bagienko
  • Oliwier Bednarek
  • Marcel Bewersdorf
  • Igor Chrząstek
  • Adam Harańczyk
  • Tymoteusz Kłakus
  • Paweł Picheta
  • Aleksander Skowroński
  • Bartosz Sobczak
  • Wiktor Sobecki
  • Kacper Śpiewak
  • Antoni Tarnawski
  • Tymoteusz Tetla
  • Jakub Zellner
  • Mateusz Ziętek
  • Paweł Zioło
  • Tymoteusz Żuryński
MUKS Orlik Opole
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Dariusz Biegun
Trener II: Czesław Sajko
Kierownik drużyny: Jakub Leński

Skład:
  • Mateusz Dudek
  • Maciej Jankowski
  • Wojciech Kubiaczyk
  • Filip Laskowski
  • Borys Leński
  • Gabriel Marek
  • Nikodem Marek
  • Dawid Olczak
  • Wojciech Szczurek
  • Martin Vavricka
  • Patryk Wanago
  • Gabriel Wojtuś
  • Karol Wróbel
  • Wojciech Zawadzki
MUKS Orlik Opole
Kategoria wiekowa 2011-2012

Trener I: Czesław Sajko
Trener II: Dariusz Biegun
Kierownik drużyny: Anna Bardelska

Skład:
  • Filip Bardelski
  • Krzysztof Bednarek
  • Kacper Biskup-Bryk
  • Miłosz Janecki
  • Michał Jankowski
  • Aleksander Karwasiecki
  • Artur Karwasiecki
  • Elias Novak
  • Franciszek Olejnik
  • Jan Olejnik
  • Antoni Ostrowski
  • Wiktor Przymus
  • Wiktor Sapeta
  • Victor Thaddeus
  • Victor Tsvetkov
  • Maciej Wawrzyniak
MUKS WTH Wrocław
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Grzegorz Górski
Kierownik drużyny: Magdalena Baeumler-Włodarczyk

Skład:
  • Ivo Cieślik
  • Wojciech Dyrka
  • Igor Górski
  • Konrad Kożuch
  • Franciszek Owczarek
  • Damian Philipp
  • Łukasz Pieron
  • Viacheslav Pohribnyi
  • Kacper Rzeszutek
  • Tymon Szostak
  • Aleksander Wikierak
  • Aleksander Włodarczyk
  • Kajetan Zaleski
RTH Zryw Ruda Śląska
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Jerzy Sobera
Trener II: Karol Wąsiński
Kierownik drużyny: Adam Klima

Skład:
  • Grzegorz Bytom
  • Wiktoria Cabała
  • Mateusz Darski
  • Julia Dębińska
  • Kamil Dzik
  • Karolina Gawandtka
  • Patryk Hetmańczyk
  • Dawid Janotta
  • Oskar Kamiński
  • Wiktor Kasperczyk
  • Wiktor Klima
  • Maja Malinowska
  • Dominik Pawiński
  • Ewa Rojek
  • Dariusz Rusecki
  • Weronika Wróbel
  • Małgorzata Zakrzewska
RTH Zryw Ruda Śląska
Kategoria wiekowa 2011-2012

Trener I: Karol Wąsiński
Trener II: Jerzy Sobera
Kierownik drużyny: Adam Theiner

Skład:
  • Wojciech Adamiok
  • Filip Dura
  • Mateusz Janotta
  • Grzegorz Kasperek
  • Patryk Kleśta
  • Kacper Malinowski
  • Piotr Pasicz
  • Emil Pierończyk
  • Szymon Sykuła
  • Maciej Theiner
  • Rafał Theiner
  • Borys Tomczyk
  • Borys Wandzik
  • Gustaw Winkler
SK Karvina
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Dominik Boniatti
Trener II: Peter Putec
Kierownik drużyny: Magdalena Magner

Skład:
  • Filip Bojko
  • Filippo Boniatti
  • Daniel Chlebik
  • Dominik Chrobok
  • Daniel Cihlar
  • Petr Dostal
  • Daniel Helis
  • Albert Kolebac
  • Jiri Otisk
  • Krystof Pala
  • Nikolas Papavasiliu
  • Michael Pocarovsky
  • Dominik Skvaridlo
  • Daniel Stanicek
  • Matej Trancibook
  • Tobias Vincenec
  • Marek Volf
SK Karvina
Kategoria wiekowa 2011-2012

Trener I: Dominik Boniatti
Trener II: Peter Putec
Kierownik: Patrik Jung

Skład:
  • Maximilian Baran
  • Tadeas Baron
  • Jakub Branka
  • Filip Hrubhy
  • Petr Ivanka
  • Daniel Jung
  • Jakub Kamf
  • Rastislav Kosmak
  • Jiri Lemel
  • Daniel Mikus
  • Daniel Sotona
  • Matyas Umrian
  • Martin Vyslucha
TMH Polonia Bytom
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Andrzej Banaszczak
Trener II: Łukasz Dybaś
Kierownik drużyny: Paweł Matunin

Skład:
  • Klaudiusz Adamec
  • Marek Boczej
  • Sebastian Borowicki
  • Arkadiusz Gajewski
  • Michał Kędzia
  • Zuzanna Kruzel
  • Dominik Litwa
  • Jakub Marchewka
  • Jakub Marczyk
  • Agata Matunin
  • Jakub Polewiak
  • Tobiasz Słoka
  • Filip Stępowski
  • Michał Szyszka
  • Aleksander Turlajew
  • Amadeusz Tyński
  • Nicholas Zając
TMH Polonia Bytom
Kategoria wiekowa 2011-2012

Trener I: Tomasz Pawłoweski
Kierownik drużyny: Dariusz Żurawski

Skład:
  • Franciszek Borek
  • Kamil Cieślik
  • Tymoteusz Czernochorski
  • Bartosz Dobrowolski
  • Bartosz Foks
  • Kajetan Guc
  • Kazimierz Heil
  • Alan Kaczyński
  • Laura Nowak
  • Szymon Racibor
  • Paweł Radzewicz
  • Rafał Rauner
  • Mateusz Szkutnik
  • Krzysztof Szlomski
  • Kacper Winkler
  • Karol Wojtacha
  • Kamil Żurawski
UKH Dębica
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Michał Wiktor
Trener II: Arkadiusz Burnat

Skład:
  • Kacper Bandura
  • Krzysztof Czernecki
  • Natalia Kitrys
  • Mateusz Kocoń
  • Aleksandra Kopala
  • Damian Niedzielski
  • Kacper Pająk
  • Maksymilian Piecuch
  • Szymon Pietrucha
  • Antoni Rolkita
  • Nikodem Różowski
  • Oskar Solak
  • Aleksander Trojan
  • Julian Wiktor
  • Tymon Zatylny
UKH Unia Oświęcim
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Robert Piecha
Trener II: Małgorzata Gałuszka

Skład:
  • Alan Bugański
  • Wiktor Dziędziel
  • Karol Furman
  • Gabriel Jurkiewicz
  • Franciszek Kramarczyk
  • Szymon Krzemień
  • Piotr Kusak
  • Marcel Maciejczyk
  • Jakub Nagy
  • Adam Pasternak
  • Jan Połącarz
  • Nadia Sibik
  • Marcin Stachura
  • Kamil Szczypka
  • Mikołaj Wróbel
UKS Olivia Gdańsk
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Jakubowski Paweł
Kierownik drużyny: Katarzyna Panko - Drzewucka

Skład:
  • Dawid Gromadzki
  • Szymon Jarząbkiewicz
  • Wiktor Kaczyński
  • Stanisław Karpiński
  • Aleksander Kowalski
  • Mikołaj Kruszyński
  • Julian Mielniczuk
  • Wojciech Nawrot
  • Antoni Nowak
  • Tomir Pańko-Drzewucki
  • Paweł Pozauć
  • Marcel Rakowski
  • Jakub Sołdyk
  • Antoni Szczepkowski
  • Maxim Veneev
  • Kosma Zaborowski
UKS Olivia Gdańsk
Kategoria wiekowa 2011-2012

Trener I: Krzysztof Stasiewicz
Kierownik drużyny: Krzysztof Szot

Skład:
  • Hektor Al-koni
  • Marcel Buczkowski
  • Antoni Grabowski
  • Marcel Komorowski
  • Krzysztof Kostecki
  • Adam Medlarski
  • Fabian Mielniczuk
  • Jacek Mincer
  • Mikołaj Musz
  • Tycjan Pańko-Drzewucki
  • Lea Pogorzelec
  • Borys Szamborski
  • Filip Szot
  • Natalia Trowska
  • Dawid Trowski
  • Tomasz Willich
UKS Zagłębie Sosnowiec
Kategoria wiekowa 2011-2012

Trener I: Jarosław Frączek
Trener II: Filip Guzik
Kierownik drużyny: Grzegorz Bugaj

Skład:
  • Franciszek Białek
  • Bartosz Bugaj
  • Oliwier Chabrzyk
  • Kacper Habrzyk
  • Szymon Jękot
  • Mateusz Kałwa
  • Wiktor Kandora
  • Krystian Krzak
  • Mikołaj Krzak
  • Bruno Makowski
  • Wiktor Mudyn
  • Franciszek Nawara
  • Maciej Nowakowski
  • Bartosz Sierota
  • Tomasz Tosza
  • Mikołaj Zachariasz
UKS Zagłębie Sosnowiec I
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Piotr Majewski
Trener II: Tomasz Majewski
Kierownik drużyny: Kaczorowski Piotr

Skład:
  • Wojciech Dybich
  • Wojciech Furmański
  • Michał Klich
  • Filip Koziarski
  • Przemysław Lubański
  • Mateusz Michalik
  • Julian Mól
  • Cyprian Nowak
  • Alan Otak
  • Jakub Pospiech
  • Łukasz Pytel
  • Wojciech Rech
  • Wiktor Skowron
  • Borys Twardy
  • Maciej Ungrowski
  • Julia Zapała
  • Marcel Zoń
UKS Zagłębie Sosnowiec II
Kategoria wiekowa 2009-2010

Trener I: Bartłomiej Nowak
Trener II: Adam Kołodziej
Kierownik drużyny: Anna Hołowiecka-Sajnóg

Skład:
  • Franciszek Białek
  • Konrad Czubała
  • Paweł Gruszczyński
  • Michał Kałwa
  • Kamil Klich
  • Krzysztof Klich
  • Seweryn Libricht
  • Ksawery Łasiński
  • Kamil Olszyna
  • Bartosz Sajnóg
  • Aleksander Śmigielski
  • Jakub Stec
  • Paweł Tutaj
  • Filip Tutaj
  • Filip Urgacz
  • Marcin Własiuk
  • Aleksander Wrześniak
Zadanie zostało wsparte ze środków budżetowych samorządu województwa śląskiego