IX Międzynarodowy Turniej Minihokeja na lodzie

26-28.04.2019, Jastrzębie-Zdrój

Grupa Tafla Gospodarz Gość Wynik
A
(2009-2010)
A JKH GKS Jastrzębie MOSM Tychy II 11:1
A
(2009-2010)
B KH Legia Warszawa HC Brest I 4:0
A
(2009-2010)
C HC Brest II MUKS WTH Wrocław 11:0
A
(2009-2010)
A MOSM Tychy II MUKS WTH Wrocław 1:8
A
(2009-2010)
B HC Brest I HC Brest II 1:9
A
(2009-2010)
C JKH GKS Jastrzębie KH Legia Warszawa 5:2
A
(2009-2010)
A KH Legia Warszawa MOSM Tychy II 10:1
A
(2009-2010)
B HC Brest II JKH GKS Jastrzębie 2:4
A
(2009-2010)
C MUKS WTH Wrocław HC Brest I 1:3
B
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec I UKH Dębica 16:0
B
(2009-2010)
B MOSM Tychy I HK Altis Namestovo 1:3
B
(2009-2010)
C UKS Olivia Gdańsk KS Luce Cieszyn 20:1
B
(2009-2010)
A UKH Dębica KS Luce Cieszyn 2:5
B
(2009-2010)
B HK Altis Namestovo UKS Olivia Gdańsk 3:2
B
(2009-2010)
C UKS Zagłębie Sosnowiec I MOSM Tychy I 2:1
B
(2009-2010)
A MOSM Tychy I UKH Dębica 13:2
B
(2009-2010)
B UKS Olivia Gdańsk UKS Zagłębie Sosnowiec I 3:3
B
(2009-2010)
C KS Luce Cieszyn HK Altis Namestovo 0:15
C
(2009-2010)
A ŁKH Łódź UKS Zagłębie Sosnowiec II 10:3
C
(2009-2010)
B MKS Sokoły Toruń HK Levy Novojavorivsk 0:3
C
(2009-2010)
C TMH Polonia Bytom KH GKS Katowice 5:0
C
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec II KH GKS Katowice 1:0
C
(2009-2010)
B HK Levy Novojavorivsk TMH Polonia Bytom 3:2
C
(2009-2010)
C ŁKH Łódź MKS Sokoły Toruń 5:2
C
(2009-2010)
A MKS Sokoły Toruń UKS Zagłębie Sosnowiec II 0:2
C
(2009-2010)
B TMH Polonia Bytom ŁKH Łódź 3:5
C
(2009-2010)
C KH GKS Katowice HK Levy Novojavorivsk 1:7
D
(2009-2010)
A UKH Unia Oświęcim HC BOSPOR Bohumin 5:0
D
(2009-2010)
B MUKS Orlik Opole SK Karvina 1:12
D
(2009-2010)
C HUKS Niedźwiadki Gdynia RTH Zryw Ruda Śląska 2:3
D
(2009-2010)
A HC BOSPOR Bohumin RTH Zryw Ruda Śląska 2:3
D
(2009-2010)
B SK Karvina HUKS Niedźwiadki Gdynia 4:2
D
(2009-2010)
C UKH Unia Oświęcim MUKS Orlik Opole 7:3
D
(2009-2010)
A MUKS Orlik Opole HC BOSPOR Bohumin 5:0
D
(2009-2010)
B HUKS Niedźwiadki Gdynia UKH Unia Oświęcim 4:3
D
(2009-2010)
C RTH Zryw Ruda Śląska SK Karvina 2:10
A
(2011-2012)
A JKH GKS Jastrzębie MUKS Orlik Opole 0:7
A
(2011-2012)
B KH Legia Warszawa SK Karvina 3:2
A
(2011-2012)
C KH GKS Katowice TMH Polonia Bytom 0:1
A
(2011-2012)
A MUKS Orlik Opole TMH Polonia Bytom 4:1
A
(2011-2012)
B SK Karvina KH GKS Katowice 4:2
A
(2011-2012)
C JKH GKS Jastrzębie KH Legia Warszawa 1:11
A
(2011-2012)
A KH Legia Warszawa MUKS Orlik Opole 7:2
A
(2011-2012)
B KH GKS Katowice JKH GKS Jastrzębie 2:5
A
(2011-2012)
C TMH Polonia Bytom SK Karvina 0:5
B
(2011-2012)
A MOSM Tychy HC BOSPOR Bohumin 5:2
B
(2011-2012)
B ŁKH Łódź UKS Olivia Gdańsk 0:5
B
(2011-2012)
C RTH Zryw Ruda Śląska UKS Zagłębie Sosnowiec 2:8
B
(2011-2012)
A HC BOSPOR Bohumin UKS Zagłębie Sosnowiec 3:8
B
(2011-2012)
B UKS Olivia Gdańsk RTH Zryw Ruda Śląska 11:2
B
(2011-2012)
C MOSM Tychy ŁKH Łódź 4:7
B
(2011-2012)
A ŁKH Łódź HC BOSPOR Bohumin 2:7
B
(2011-2012)
B RTH Zryw Ruda Śląska MOSM Tychy 1:11
B
(2011-2012)
C UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Olivia Gdańsk 6:6
A
(2009-2010)
A MOSM Tychy II HC Brest I 2:3
A
(2009-2010)
B JKH GKS Jastrzębie MUKS WTH Wrocław 12:2
A
(2009-2010)
C KH Legia Warszawa HC Brest II 1:3
A
(2009-2010)
A HC Brest II MOSM Tychy II 7:2
A
(2009-2010)
B MUKS WTH Wrocław KH Legia Warszawa 0:7
A
(2009-2010)
C HC Brest I JKH GKS Jastrzębie 1:7
B
(2009-2010)
A UKH Dębica HK Altis Namestovo 0:19
B
(2009-2010)
B UKS Zagłębie Sosnowiec I KS Luce Cieszyn 15:0
B
(2009-2010)
C MOSM Tychy I UKS Olivia Gdańsk 2:1
B
(2009-2010)
A UKS Olivia Gdańsk UKH Dębica 8:0
B
(2009-2010)
B KS Luce Cieszyn MOSM Tychy I 0:17
B
(2009-2010)
C HK Altis Namestovo UKS Zagłębie Sosnowiec I 5:1
C
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec II HK Levy Novojavorivsk 0:5
C
(2009-2010)
B ŁKH Łódź KH GKS Katowice 12:0
C
(2009-2010)
C MKS Sokoły Toruń TMH Polonia Bytom 1:4
C
(2009-2010)
A TMH Polonia Bytom UKS Zagłębie Sosnowiec II 3:2
C
(2009-2010)
B KH GKS Katowice MKS Sokoły Toruń 0:3
C
(2009-2010)
C HK Levy Novojavorivsk ŁKH Łódź 3:4
D
(2009-2010)
A HC BOSPOR Bohumin SK Karvina 2:8
D
(2009-2010)
B UKH Unia Oświęcim RTH Zryw Ruda Śląska 5:0
D
(2009-2010)
C MUKS Orlik Opole HUKS Niedźwiadki Gdynia 2:4
D
(2009-2010)
A HUKS Niedźwiadki Gdynia HC BOSPOR Bohumin 10:5
D
(2009-2010)
B RTH Zryw Ruda Śląska MUKS Orlik Opole 6:2
D
(2009-2010)
C SK Karvina UKH Unia Oświęcim 5:3
A
(2011-2012)
A MUKS Orlik Opole SK Karvina 3:0
A
(2011-2012)
B JKH GKS Jastrzębie TMH Polonia Bytom 2:3
A
(2011-2012)
C KH Legia Warszawa KH GKS Katowice 8:0
A
(2011-2012)
A KH GKS Katowice MUKS Orlik Opole 1:9
A
(2011-2012)
B TMH Polonia Bytom KH Legia Warszawa 3:6
A
(2011-2012)
C SK Karvina JKH GKS Jastrzębie 1:4
B
(2011-2012)
A HC BOSPOR Bohumin UKS Olivia Gdańsk 3:3
B
(2011-2012)
B MOSM Tychy UKS Zagłębie Sosnowiec 4:5
B
(2011-2012)
C ŁKH Łódź RTH Zryw Ruda Śląska 11:3
B
(2011-2012)
A RTH Zryw Ruda Śląska HC BOSPOR Bohumin 0:12
B
(2011-2012)
B UKS Zagłębie Sosnowiec ŁKH Łódź 3:4
B
(2011-2012)
C UKS Olivia Gdańsk MOSM Tychy 6:3
E (1-8)
(2009-2010)
B HC Brest II JKH GKS Jastrzębie 2:4
E (1-8)
(2009-2010)
C HK Altis Namestovo UKS Zagłębie Sosnowiec I 5:1
E (1-8)
(2009-2010)
C HK Levy Novojavorivsk ŁKH Łódź 3:4
E (1-8)
(2009-2010)
A JKH GKS Jastrzębie UKS Zagłębie Sosnowiec I 0:5
E (1-8)
(2009-2010)
B HC Brest II HK Altis Namestovo 0:2
E (1-8)
(2009-2010)
C SK Karvina UKH Unia Oświęcim 5:3
E (1-8)
(2009-2010)
C ŁKH Łódź UKH Unia Oświęcim 7:1
F (9-16)
(2009-2010)
B KH Legia Warszawa HC Brest I 4:0
F (9-16)
(2009-2010)
C MOSM Tychy I UKS Olivia Gdańsk 2:1
F (9-16)
(2009-2010)
A TMH Polonia Bytom UKS Zagłębie Sosnowiec II 3:2
F (9-16)
(2009-2010)
C HUKS Niedźwiadki Gdynia RTH Zryw Ruda Śląska 2:3
G (17-24)
(2009-2010)
A MOSM Tychy II MUKS WTH Wrocław 1:8
G (17-24)
(2009-2010)
A UKH Dębica KS Luce Cieszyn 2:5
G (17-24)
(2009-2010)
B KH GKS Katowice MKS Sokoły Toruń 0:3
G (17-24)
(2009-2010)
A MUKS Orlik Opole HC BOSPOR Bohumin 5:0
E (1-8)
(2009-2010)
C HC Brest II UKS Zagłębie Sosnowiec I 2:3
E (1-8)
(2009-2010)
A HK Levy Novojavorivsk SK Karvina 2:7
E (1-8)
(2009-2010)
B JKH GKS Jastrzębie UKH Unia Oświęcim 6:0
E (1-8)
(2009-2010)
B HK Altis Namestovo HK Levy Novojavorivsk 3:1
E (1-8)
(2009-2010)
C HC Brest II ŁKH Łódź 1:3
E (1-8)
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec I SK Karvina 4:4
E (1-8)
(2009-2010)
A JKH GKS Jastrzębie HK Levy Novojavorivsk 4:2
E (1-8)
(2009-2010)
C HK Altis Namestovo ŁKH Łódź 5:3
E (1-8)
(2009-2010)
B UKS Zagłębie Sosnowiec I UKH Unia Oświęcim 3:2
F (9-16)
(2009-2010)
A KH Legia Warszawa UKS Olivia Gdańsk 3:3
F (9-16)
(2009-2010)
B HC Brest I MOSM Tychy I 1:8
F (9-16)
(2009-2010)
C TMH Polonia Bytom RTH Zryw Ruda Śląska 4:3
F (9-16)
(2009-2010)
C HC Brest I UKS Olivia Gdańsk 0:7
F (9-16)
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec II HUKS Niedźwiadki Gdynia 0:4
F (9-16)
(2009-2010)
B KH Legia Warszawa RTH Zryw Ruda Śląska 6:1
F (9-16)
(2009-2010)
B MOSM Tychy I UKS Zagłębie Sosnowiec II 6:0
F (9-16)
(2009-2010)
C HC Brest I TMH Polonia Bytom 2:3
F (9-16)
(2009-2010)
A UKS Olivia Gdańsk HUKS Niedźwiadki Gdynia 6:0
F (9-16)
(2009-2010)
A KH Legia Warszawa UKS Zagłębie Sosnowiec II 7:2
F (9-16)
(2009-2010)
C MOSM Tychy I TMH Polonia Bytom 1:2
F (9-16)
(2009-2010)
B UKS Olivia Gdańsk RTH Zryw Ruda Śląska 2:2
G (17-24)
(2009-2010)
A MUKS WTH Wrocław UKH Dębica 1:3
G (17-24)
(2009-2010)
B MOSM Tychy II KS Luce Cieszyn 7:0
G (17-24)
(2009-2010)
C MKS Sokoły Toruń HC BOSPOR Bohumin 0:5
G (17-24)
(2009-2010)
C MOSM Tychy II UKH Dębica 4:2
G (17-24)
(2009-2010)
A KH GKS Katowice MUKS Orlik Opole 2:1
G (17-24)
(2009-2010)
B MUKS WTH Wrocław HC BOSPOR Bohumin 2:6
G (17-24)
(2009-2010)
B KS Luce Cieszyn KH GKS Katowice 0:9
G (17-24)
(2009-2010)
C MOSM Tychy II MKS Sokoły Toruń 1:2
G (17-24)
(2009-2010)
A UKH Dębica MUKS Orlik Opole 2:3
G (17-24)
(2009-2010)
A MUKS WTH Wrocław KH GKS Katowice 2:4
G (17-24)
(2009-2010)
C KS Luce Cieszyn MKS Sokoły Toruń 1:7
G (17-24)
(2009-2010)
B UKH Dębica HC BOSPOR Bohumin 3:8
D (7-12)
(2011-2012)
A SK Karvina RTH Zryw Ruda Śląska 8:1
D (7-12)
(2011-2012)
B HC BOSPOR Bohumin KH GKS Katowice 5:0
D (7-12)
(2011-2012)
C TMH Polonia Bytom MOSM Tychy 2:5
D (7-12)
(2011-2012)
A RTH Zryw Ruda Śląska MOSM Tychy 4:7
D (7-12)
(2011-2012)
B KH GKS Katowice TMH Polonia Bytom 2:1
D (7-12)
(2011-2012)
C SK Karvina HC BOSPOR Bohumin 0:7
C (1-6)
(2011-2012)
A KH Legia Warszawa ŁKH Łódź 6:2
C (1-6)
(2011-2012)
B UKS Olivia Gdańsk JKH GKS Jastrzębie 6:2
C (1-6)
(2011-2012)
C MUKS Orlik Opole UKS Zagłębie Sosnowiec 1:5
C (1-6)
(2011-2012)
A ŁKH Łódź UKS Zagłębie Sosnowiec 2:1
C (1-6)
(2011-2012)
B JKH GKS Jastrzębie MUKS Orlik Opole 0:3
C (1-6)
(2011-2012)
C KH Legia Warszawa UKS Olivia Gdańsk 2:2
D (7-12)
(2011-2012)
A HC BOSPOR Bohumin RTH Zryw Ruda Śląska 4:1
D (7-12)
(2011-2012)
B TMH Polonia Bytom SK Karvina 2:4
D (7-12)
(2011-2012)
C MOSM Tychy KH GKS Katowice 5:2
D (7-12)
(2011-2012)
A RTH Zryw Ruda Śląska KH GKS Katowice 3:2
D (7-12)
(2011-2012)
B SK Karvina MOSM Tychy 3:3
D (7-12)
(2011-2012)
C HC BOSPOR Bohumin TMH Polonia Bytom 6:5
D (7-12)
(2011-2012)
A TMH Polonia Bytom RTH Zryw Ruda Śląska 5:1
D (7-12)
(2011-2012)
B MOSM Tychy HC BOSPOR Bohumin 4:5
D (7-12)
(2011-2012)
C KH GKS Katowice SK Karvina 0:2
C (1-6)
(2011-2012)
A UKS Olivia Gdańsk ŁKH Łódź 3:3
C (1-6)
(2011-2012)
B MUKS Orlik Opole KH Legia Warszawa 2:6
C (1-6)
(2011-2012)
C UKS Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie 8:4
C (1-6)
(2011-2012)
A ŁKH Łódź JKH GKS Jastrzębie 7:1
C (1-6)
(2011-2012)
B KH Legia Warszawa UKS Zagłębie Sosnowiec 9:4
C (1-6)
(2011-2012)
C UKS Olivia Gdańsk MUKS Orlik Opole 4:3
C (1-6)
(2011-2012)
A MUKS Orlik Opole ŁKH Łódź 3:7
C (1-6)
(2011-2012)
B UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Olivia Gdańsk 7:2
C (1-6)
(2011-2012)
C JKH GKS Jastrzębie KH Legia Warszawa 3:10
G (17-24)
(2009-2010)
C UKH Dębica MKS Sokoły Toruń 2:4
G (17-24)
(2009-2010)
B MOSM Tychy II MUKS Orlik Opole 3:2
G (17-24)
(2009-2010)
A KH GKS Katowice HC BOSPOR Bohumin 2:7
G (17-24)
(2009-2010)
A MUKS WTH Wrocław MKS Sokoły Toruń 7:1
G (17-24)
(2009-2010)
C MOSM Tychy II HC BOSPOR Bohumin 4:6
G (17-24)
(2009-2010)
B KS Luce Cieszyn MUKS Orlik Opole 0:7
G (17-24)
(2009-2010)
C UKH Dębica KH GKS Katowice 0:5
G (17-24)
(2009-2010)
A KS Luce Cieszyn HC BOSPOR Bohumin 0:11
G (17-24)
(2009-2010)
B MUKS WTH Wrocław MUKS Orlik Opole 5:0
G (17-24)
(2009-2010)
C MOSM Tychy II KH GKS Katowice 0:5
G (17-24)
(2009-2010)
A MUKS WTH Wrocław KS Luce Cieszyn 2:0
G (17-24)
(2009-2010)
B MKS Sokoły Toruń MUKS Orlik Opole 3:2
F (9-16)
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec II RTH Zryw Ruda Śląska 3:8
F (9-16)
(2009-2010)
B HC Brest I HUKS Niedźwiadki Gdynia 0:3
F (9-16)
(2009-2010)
C UKS Olivia Gdańsk TMH Polonia Bytom 3:3
F (9-16)
(2009-2010)
A KH Legia Warszawa TMH Polonia Bytom 0:5
F (9-16)
(2009-2010)
B MOSM Tychy I HUKS Niedźwiadki Gdynia 0:3
F (9-16)
(2009-2010)
C HC Brest I RTH Zryw Ruda Śląska 2:2
F (9-16)
(2009-2010)
A MOSM Tychy I RTH Zryw Ruda Śląska 4:3
F (9-16)
(2009-2010)
B KH Legia Warszawa HUKS Niedźwiadki Gdynia 6:1
F (9-16)
(2009-2010)
C UKS Olivia Gdańsk UKS Zagłębie Sosnowiec II 5:1
F (9-16)
(2009-2010)
A KH Legia Warszawa MOSM Tychy I 1:3
F (9-16)
(2009-2010)
B TMH Polonia Bytom HUKS Niedźwiadki Gdynia 5:5
F (9-16)
(2009-2010)
C HC Brest I UKS Zagłębie Sosnowiec II 3:2
E (1-8)
(2009-2010)
A HK Levy Novojavorivsk UKH Unia Oświęcim 4:1
E (1-8)
(2009-2010)
B HC Brest II SK Karvina 0:13
E (1-8)
(2009-2010)
C UKS Zagłębie Sosnowiec I ŁKH Łódź 0:1
E (1-8)
(2009-2010)
A JKH GKS Jastrzębie ŁKH Łódź 8:7
E (1-8)
(2009-2010)
C HC Brest II UKH Unia Oświęcim 3:6
E (1-8)
(2009-2010)
B HK Altis Namestovo SK Karvina 5:4
E (1-8)
(2009-2010)
A HK Altis Namestovo UKH Unia Oświęcim 7:1
E (1-8)
(2009-2010)
B JKH GKS Jastrzębie SK Karvina 5:3
E (1-8)
(2009-2010)
C UKS Zagłębie Sosnowiec I HK Levy Novojavorivsk 0:0
E (1-8)
(2009-2010)
A JKH GKS Jastrzębie HK Altis Namestovo 2:7
E (1-8)
(2009-2010)
B ŁKH Łódź SK Karvina 4:12
E (1-8)
(2009-2010)
C HC Brest II HK Levy Novojavorivsk 2:0
Zadanie zostało wsparte ze środków budżetowych samorządu województwa śląskiego