IX Międzynarodowy Turniej Minihokeja na lodzie

26-28.04.2019, Jastrzębie-Zdrój

Termin Grupa Tafla Gospodarz Gość
11:00
2019-04-26
A
(2009-2010)
A JKH GKS Jastrzębie MOSM Tychy II
11:00
2019-04-26
A
(2009-2010)
B KH Legia Warszawa HC Brest I
11:00
2019-04-26
A
(2009-2010)
C HC Brest II MUKS WTH Wrocław
11:25
2019-04-26
A
(2009-2010)
A MOSM Tychy II MUKS WTH Wrocław
11:25
2019-04-26
A
(2009-2010)
B HC Brest I HC Brest II
11:25
2019-04-26
A
(2009-2010)
C JKH GKS Jastrzębie KH Legia Warszawa
11:50
2019-04-26
A
(2009-2010)
A KH Legia Warszawa MOSM Tychy II
11:50
2019-04-26
A
(2009-2010)
B HC Brest II JKH GKS Jastrzębie
11:50
2019-04-26
A
(2009-2010)
C MUKS WTH Wrocław HC Brest I
12:15
2019-04-26
B
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec I UKH Dębica
12:15
2019-04-26
B
(2009-2010)
B MOSM Tychy I HK Altis Namestovo
12:15
2019-04-26
B
(2009-2010)
C UKS Olivia Gdańsk KS Luce Cieszyn
12:40
2019-04-26
B
(2009-2010)
A UKH Dębica KS Luce Cieszyn
12:40
2019-04-26
B
(2009-2010)
B HK Altis Namestovo UKS Olivia Gdańsk
12:40
2019-04-26
B
(2009-2010)
C UKS Zagłębie Sosnowiec I MOSM Tychy I
13:05
2019-04-26
B
(2009-2010)
A MOSM Tychy I UKH Dębica
13:05
2019-04-26
B
(2009-2010)
B UKS Olivia Gdańsk UKS Zagłębie Sosnowiec I
13:05
2019-04-26
B
(2009-2010)
C KS Luce Cieszyn HK Altis Namestovo
13:55
2019-04-26
C
(2009-2010)
A ŁKH Łódź UKS Zagłębie Sosnowiec II
13:55
2019-04-26
C
(2009-2010)
B MKS Sokoły Toruń HK Levy Novojavorivsk
13:55
2019-04-26
C
(2009-2010)
C TMH Polonia Bytom KH GKS Katowice
14:20
2019-04-26
C
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec II KH GKS Katowice
14:20
2019-04-26
C
(2009-2010)
B HK Levy Novojavorivsk TMH Polonia Bytom
14:20
2019-04-26
C
(2009-2010)
C ŁKH Łódź MKS Sokoły Toruń
14:45
2019-04-26
C
(2009-2010)
A MKS Sokoły Toruń UKS Zagłębie Sosnowiec II
14:45
2019-04-26
C
(2009-2010)
B TMH Polonia Bytom ŁKH Łódź
14:45
2019-04-26
C
(2009-2010)
C KH GKS Katowice HK Levy Novojavorivsk
15:10
2019-04-26
D
(2009-2010)
A UKH Unia Oświęcim HC BOSPOR Bohumin
15:10
2019-04-26
D
(2009-2010)
B MUKS Orlik Opole SK Karvina
15:10
2019-04-26
D
(2009-2010)
C HUKS Niedźwiadki Gdynia RTH Zryw Ruda Śląska
15:35
2019-04-26
D
(2009-2010)
A HC BOSPOR Bohumin RTH Zryw Ruda Śląska
15:35
2019-04-26
D
(2009-2010)
B SK Karvina HUKS Niedźwiadki Gdynia
15:35
2019-04-26
D
(2009-2010)
C UKH Unia Oświęcim MUKS Orlik Opole
16:00
2019-04-26
D
(2009-2010)
A MUKS Orlik Opole HC BOSPOR Bohumin
16:00
2019-04-26
D
(2009-2010)
B HUKS Niedźwiadki Gdynia UKH Unia Oświęcim
16:00
2019-04-26
D
(2009-2010)
C RTH Zryw Ruda Śląska SK Karvina
16:50
2019-04-26
A
(2011-2012)
A JKH GKS Jastrzębie MUKS Orlik Opole
16:50
2019-04-26
A
(2011-2012)
B KH Legia Warszawa SK Karvina
16:50
2019-04-26
A
(2011-2012)
C KH GKS Katowice TMH Polonia Bytom
17:15
2019-04-26
A
(2011-2012)
A MUKS Orlik Opole TMH Polonia Bytom
17:15
2019-04-26
A
(2011-2012)
B SK Karvina KH GKS Katowice
17:15
2019-04-26
A
(2011-2012)
C JKH GKS Jastrzębie KH Legia Warszawa
17:40
2019-04-26
A
(2011-2012)
A KH Legia Warszawa MUKS Orlik Opole
17:40
2019-04-26
A
(2011-2012)
B KH GKS Katowice JKH GKS Jastrzębie
17:40
2019-04-26
A
(2011-2012)
C TMH Polonia Bytom SK Karvina
18:05
2019-04-26
B
(2011-2012)
A MOSM Tychy HC BOSPOR Bohumin
18:05
2019-04-26
B
(2011-2012)
B ŁKH Łódź UKS Olivia Gdańsk
18:05
2019-04-26
B
(2011-2012)
C RTH Zryw Ruda Śląska UKS Zagłębie Sosnowiec
18:30
2019-04-26
B
(2011-2012)
A HC BOSPOR Bohumin UKS Zagłębie Sosnowiec
18:30
2019-04-26
B
(2011-2012)
B UKS Olivia Gdańsk RTH Zryw Ruda Śląska
18:30
2019-04-26
B
(2011-2012)
C MOSM Tychy ŁKH Łódź
18:55
2019-04-26
B
(2011-2012)
A ŁKH Łódź HC BOSPOR Bohumin
18:55
2019-04-26
B
(2011-2012)
B RTH Zryw Ruda Śląska MOSM Tychy
18:55
2019-04-26
B
(2011-2012)
C UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Olivia Gdańsk
08:00
2019-04-27
A
(2009-2010)
A MOSM Tychy II HC Brest I
08:00
2019-04-27
A
(2009-2010)
B JKH GKS Jastrzębie MUKS WTH Wrocław
08:00
2019-04-27
A
(2009-2010)
C KH Legia Warszawa HC Brest II
08:25
2019-04-27
A
(2009-2010)
A HC Brest II MOSM Tychy II
08:25
2019-04-27
A
(2009-2010)
B MUKS WTH Wrocław KH Legia Warszawa
08:25
2019-04-27
A
(2009-2010)
C HC Brest I JKH GKS Jastrzębie
08:50
2019-04-27
B
(2009-2010)
A UKH Dębica HK Altis Namestovo
08:50
2019-04-27
B
(2009-2010)
B UKS Zagłębie Sosnowiec I KS Luce Cieszyn
08:50
2019-04-27
B
(2009-2010)
C MOSM Tychy I UKS Olivia Gdańsk
09:15
2019-04-27
B
(2009-2010)
A UKS Olivia Gdańsk UKH Dębica
09:15
2019-04-27
B
(2009-2010)
B KS Luce Cieszyn MOSM Tychy I
09:15
2019-04-27
B
(2009-2010)
C HK Altis Namestovo UKS Zagłębie Sosnowiec I
09:40
2019-04-27
C
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec II HK Levy Novojavorivsk
09:40
2019-04-27
C
(2009-2010)
B ŁKH Łódź KH GKS Katowice
09:40
2019-04-27
C
(2009-2010)
C MKS Sokoły Toruń TMH Polonia Bytom
10:05
2019-04-27
C
(2009-2010)
A TMH Polonia Bytom UKS Zagłębie Sosnowiec II
10:05
2019-04-27
C
(2009-2010)
B KH GKS Katowice MKS Sokoły Toruń
10:05
2019-04-27
C
(2009-2010)
C HK Levy Novojavorivsk ŁKH Łódź
10:55
2019-04-27
D
(2009-2010)
A HC BOSPOR Bohumin SK Karvina
10:55
2019-04-27
D
(2009-2010)
B UKH Unia Oświęcim RTH Zryw Ruda Śląska
10:55
2019-04-27
D
(2009-2010)
C MUKS Orlik Opole HUKS Niedźwiadki Gdynia
11:20
2019-04-27
D
(2009-2010)
A HUKS Niedźwiadki Gdynia HC BOSPOR Bohumin
11:20
2019-04-27
D
(2009-2010)
B RTH Zryw Ruda Śląska MUKS Orlik Opole
11:20
2019-04-27
D
(2009-2010)
C SK Karvina UKH Unia Oświęcim
11:45
2019-04-27
A
(2011-2012)
A MUKS Orlik Opole SK Karvina
11:45
2019-04-27
A
(2011-2012)
B JKH GKS Jastrzębie TMH Polonia Bytom
11:45
2019-04-27
A
(2011-2012)
C KH Legia Warszawa KH GKS Katowice
12:10
2019-04-27
A
(2011-2012)
A KH GKS Katowice MUKS Orlik Opole
12:10
2019-04-27
A
(2011-2012)
B TMH Polonia Bytom KH Legia Warszawa
12:10
2019-04-27
A
(2011-2012)
C SK Karvina JKH GKS Jastrzębie
12:35
2019-04-27
B
(2011-2012)
A HC BOSPOR Bohumin UKS Olivia Gdańsk
12:35
2019-04-27
B
(2011-2012)
B MOSM Tychy UKS Zagłębie Sosnowiec
12:35
2019-04-27
B
(2011-2012)
C ŁKH Łódź RTH Zryw Ruda Śląska
13:00
2019-04-27
B
(2011-2012)
A RTH Zryw Ruda Śląska HC BOSPOR Bohumin
13:00
2019-04-27
B
(2011-2012)
B UKS Zagłębie Sosnowiec ŁKH Łódź
13:00
2019-04-27
B
(2011-2012)
C UKS Olivia Gdańsk MOSM Tychy
13:50
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
A JKH GKS Jastrzębie UKS Zagłębie Sosnowiec I
13:50
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
B HC Brest II HK Altis Namestovo
13:50
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
C ŁKH Łódź UKH Unia Oświęcim
14:15
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
C HC Brest II UKS Zagłębie Sosnowiec I
14:15
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
A HK Levy Novojavorivsk SK Karvina
14:15
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
B JKH GKS Jastrzębie UKH Unia Oświęcim
14:40
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
B HK Altis Namestovo HK Levy Novojavorivsk
14:40
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
C HC Brest II ŁKH Łódź
14:40
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec I SK Karvina
15:05
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
A JKH GKS Jastrzębie HK Levy Novojavorivsk
15:05
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
C HK Altis Namestovo ŁKH Łódź
15:05
2019-04-27
E (1-8)
(2009-2010)
B UKS Zagłębie Sosnowiec I UKH Unia Oświęcim
15:30
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
A KH Legia Warszawa UKS Olivia Gdańsk
15:30
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
B HC Brest I MOSM Tychy I
15:30
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
C TMH Polonia Bytom RTH Zryw Ruda Śląska
15:55
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
C HC Brest I UKS Olivia Gdańsk
15:55
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec II HUKS Niedźwiadki Gdynia
15:55
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
B KH Legia Warszawa RTH Zryw Ruda Śląska
16:45
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
B MOSM Tychy I UKS Zagłębie Sosnowiec II
16:45
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
C HC Brest I TMH Polonia Bytom
16:45
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
A UKS Olivia Gdańsk HUKS Niedźwiadki Gdynia
17:10
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
A KH Legia Warszawa UKS Zagłębie Sosnowiec II
17:10
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
C MOSM Tychy I TMH Polonia Bytom
17:10
2019-04-27
F (9-16)
(2009-2010)
B UKS Olivia Gdańsk RTH Zryw Ruda Śląska
17:35
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
A MUKS WTH Wrocław UKH Dębica
17:35
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
B MOSM Tychy II KS Luce Cieszyn
17:35
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
C MKS Sokoły Toruń HC BOSPOR Bohumin
18:00
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
C MOSM Tychy II UKH Dębica
18:00
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
A KH GKS Katowice MUKS Orlik Opole
18:00
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
B MUKS WTH Wrocław HC BOSPOR Bohumin
18:25
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
B KS Luce Cieszyn KH GKS Katowice
18:25
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
C MOSM Tychy II MKS Sokoły Toruń
18:25
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
A UKH Dębica MUKS Orlik Opole
18:50
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
A MUKS WTH Wrocław KH GKS Katowice
18:50
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
C KS Luce Cieszyn MKS Sokoły Toruń
18:50
2019-04-27
G (17-24)
(2009-2010)
B UKH Dębica HC BOSPOR Bohumin
19:15
2019-04-27
D (7-12)
(2011-2012)
A SK Karvina RTH Zryw Ruda Śląska
19:15
2019-04-27
D (7-12)
(2011-2012)
B HC BOSPOR Bohumin KH GKS Katowice
19:15
2019-04-27
D (7-12)
(2011-2012)
C TMH Polonia Bytom MOSM Tychy
19:40
2019-04-27
D (7-12)
(2011-2012)
A RTH Zryw Ruda Śląska MOSM Tychy
19:40
2019-04-27
D (7-12)
(2011-2012)
B KH GKS Katowice TMH Polonia Bytom
19:40
2019-04-27
D (7-12)
(2011-2012)
C SK Karvina HC BOSPOR Bohumin
20:05
2019-04-27
C (1-6)
(2011-2012)
A KH Legia Warszawa ŁKH Łódź
20:05
2019-04-27
C (1-6)
(2011-2012)
B UKS Olivia Gdańsk JKH GKS Jastrzębie
20:05
2019-04-27
C (1-6)
(2011-2012)
C MUKS Orlik Opole UKS Zagłębie Sosnowiec
20:30
2019-04-27
C (1-6)
(2011-2012)
A ŁKH Łódź UKS Zagłębie Sosnowiec
20:30
2019-04-27
C (1-6)
(2011-2012)
B JKH GKS Jastrzębie MUKS Orlik Opole
20:30
2019-04-27
C (1-6)
(2011-2012)
C KH Legia Warszawa UKS Olivia Gdańsk
08:00
2019-04-28
D (7-12)
(2011-2012)
A HC BOSPOR Bohumin RTH Zryw Ruda Śląska
08:00
2019-04-28
D (7-12)
(2011-2012)
B TMH Polonia Bytom SK Karvina
08:00
2019-04-28
D (7-12)
(2011-2012)
C MOSM Tychy KH GKS Katowice
08:25
2019-04-28
D (7-12)
(2011-2012)
A RTH Zryw Ruda Śląska KH GKS Katowice
08:25
2019-04-28
D (7-12)
(2011-2012)
B SK Karvina MOSM Tychy
08:25
2019-04-28
D (7-12)
(2011-2012)
C HC BOSPOR Bohumin TMH Polonia Bytom
08:50
2019-04-28
D (7-12)
(2011-2012)
A TMH Polonia Bytom RTH Zryw Ruda Śląska
08:50
2019-04-28
D (7-12)
(2011-2012)
B MOSM Tychy HC BOSPOR Bohumin
08:50
2019-04-28
D (7-12)
(2011-2012)
C KH GKS Katowice SK Karvina
09:15
2019-04-28
C (1-6)
(2011-2012)
A UKS Olivia Gdańsk ŁKH Łódź
09:15
2019-04-28
C (1-6)
(2011-2012)
B MUKS Orlik Opole KH Legia Warszawa
09:15
2019-04-28
C (1-6)
(2011-2012)
C UKS Zagłębie Sosnowiec JKH GKS Jastrzębie
09:40
2019-04-28
C (1-6)
(2011-2012)
A ŁKH Łódź JKH GKS Jastrzębie
09:40
2019-04-28
C (1-6)
(2011-2012)
B KH Legia Warszawa UKS Zagłębie Sosnowiec
09:40
2019-04-28
C (1-6)
(2011-2012)
C UKS Olivia Gdańsk MUKS Orlik Opole
10:05
2019-04-28
C (1-6)
(2011-2012)
A MUKS Orlik Opole ŁKH Łódź
10:05
2019-04-28
C (1-6)
(2011-2012)
B UKS Zagłębie Sosnowiec UKS Olivia Gdańsk
10:05
2019-04-28
C (1-6)
(2011-2012)
C JKH GKS Jastrzębie KH Legia Warszawa
10:55
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
C UKH Dębica MKS Sokoły Toruń
10:55
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
B MOSM Tychy II MUKS Orlik Opole
10:55
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
A KH GKS Katowice HC BOSPOR Bohumin
11:20
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
A MUKS WTH Wrocław MKS Sokoły Toruń
11:20
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
C MOSM Tychy II HC BOSPOR Bohumin
11:20
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
B KS Luce Cieszyn MUKS Orlik Opole
11:45
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
C UKH Dębica KH GKS Katowice
11:45
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
A KS Luce Cieszyn HC BOSPOR Bohumin
11:45
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
B MUKS WTH Wrocław MUKS Orlik Opole
12:10
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
C MOSM Tychy II KH GKS Katowice
12:10
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
A MUKS WTH Wrocław KS Luce Cieszyn
12:10
2019-04-28
G (17-24)
(2009-2010)
B MKS Sokoły Toruń MUKS Orlik Opole
12:35
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
A UKS Zagłębie Sosnowiec II RTH Zryw Ruda Śląska
12:35
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
B HC Brest I HUKS Niedźwiadki Gdynia
12:35
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
C UKS Olivia Gdańsk TMH Polonia Bytom
13:00
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
A KH Legia Warszawa TMH Polonia Bytom
13:00
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
B MOSM Tychy I HUKS Niedźwiadki Gdynia
13:00
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
C HC Brest I RTH Zryw Ruda Śląska
13:50
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
A MOSM Tychy I RTH Zryw Ruda Śląska
13:50
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
B KH Legia Warszawa HUKS Niedźwiadki Gdynia
13:50
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
C UKS Olivia Gdańsk UKS Zagłębie Sosnowiec II
14:15
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
A KH Legia Warszawa MOSM Tychy I
14:15
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
B TMH Polonia Bytom HUKS Niedźwiadki Gdynia
14:15
2019-04-28
F (9-16)
(2009-2010)
C HC Brest I UKS Zagłębie Sosnowiec II
14:40
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
A HK Levy Novojavorivsk UKH Unia Oświęcim
14:40
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
B HC Brest II SK Karvina
14:40
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
C UKS Zagłębie Sosnowiec I ŁKH Łódź
15:05
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
A JKH GKS Jastrzębie ŁKH Łódź
15:05
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
C HC Brest II UKH Unia Oświęcim
15:05
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
B HK Altis Namestovo SK Karvina
15:30
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
A HK Altis Namestovo UKH Unia Oświęcim
15:30
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
B JKH GKS Jastrzębie SK Karvina
15:30
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
C UKS Zagłębie Sosnowiec I HK Levy Novojavorivsk
15:55
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
A JKH GKS Jastrzębie HK Altis Namestovo
15:55
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
B ŁKH Łódź SK Karvina
15:55
2019-04-28
E (1-8)
(2009-2010)
C HC Brest II HK Levy Novojavorivsk
Zadanie zostało wsparte ze środków budżetowych samorządu województwa śląskiego